מנחים למיניות בריאה בזוגיות - כלים שלובים - מרכז להתפתחות אישית וזוגית

מחכים לשמוע מכם: יסכה 054-4820636 | יהונתן 054-4820637

שיתוף ב facebook

מנחים למיניות בריאה בזוגיות

מנחים למיניות בריאה בזוגיות

כלים שלובים – קורסים וסדנאות מרכז כלים שלובים מציע לכם לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

מיניות של החיים

בעידן שבו מידע על מיניות כל כך פרוץ, אך בו בזמן גם פורץ דרך חדשה של לגיטימציה לבחירה, לזכויות, לעונג ורומנטיקה נפתחים קורסים הכשרות רבים על מיניות.
מה מייחד את הקורס "מנחים למיניות בריאה בזוגיות" שלנו בשיתוף עם היחידה לפיתוח מיקצועי בר אילן?

ארבעה מאפיינים מרכזיים:

– מיניות בריאה.
– זוגיות.
– מיניות של החיים.
– אינטימיות.

מיניות בריאה

אנחנו באים לומר אמירה שהיא כל כך משמעותית – מיניות היא דבר בריא. היא קשורה לעונג ולא רק לתפקוד וצרכים. ובתוך הספקטרום הבריא יש המון דיסאינפורמציה, פערים, פיספוסים, עומסים רגשיים ועומסי החיים. ולכן אנחנו רוצים להקנות ידע רב אודות מיניות בריאה לזוג שאינו סובל ממצב פתלוגי, אבל משהו לאו דווקא מסתדר להם.
כן – בימים שבהם אף אחד אינו מתפשר על איכות של טלפון, מכונית ובית אז גם במיניות, בזוגיות ובאינטימיות מגיע לכולם איכות חיים שאינה הישרדותית אלא מספקת, טוענת ומלאה בהשראה.

זוגיות

ישנה מיניות, היא קיימת מעצם היותנו וזהו לימוד עצמי, אישי חשוב. אך השאלה הגדולה היא איך לתקשר מיניות זו? פעמים רבות התפתחות תודעתית , רגשית ומינית דווקא מפרידות בין בני זוג וגורמות להם להיות פחות רלוונטים אחד לשניה. אם הם לא מתקשרים את המגע, יוצרים ומזינים מרחב אינטימי משותף, לומדים אחד את השניה.
בקורס מתקיים דגש רב על המפגש בין איש לאישה, ובכלל על אומנות המפגש, אינטראקציה, למידה אחד של השניה, סינכרון, תקשורת רגשית ותקשורת במגע. נילמד איך התקשורת והמסע המשותף של אינטימיות ומיניות מאפשרים למיניות להיות מתאימה באופן מיוחד לכל תקופה בחיים.

מיניות של החיים

אחד החסימות של המיניות הזוגית היא התסריט של אופן האֶקְסְטָטִי הספציפי שבו המיניות אמורה להתרחש. כך יוצא, שפעמים רבות נראה שהמיניות אינה רלוונטית לתקופות וגילאי מעבר לאורך החיים, לשגרה אינטנסיבית. בקורס יש דגש על תקופות מעבר בחיים הזוגיים. על מעברים בין תפקידים שבהם אנו משמשים ביום שיגרתי ובכלל על מעברים.

אינטימיות

אחד ממשפטי המוטו שלנו הוא "אם אין אינטימיות-לא-מינית המיניות אינה אינטימית". בקורס זה נעבור יחד מסע מעמיק בין אינטימיות הרגשית והרוחנית לאינטימיות המינית.

שותפים לדרך

שותפים למסע הקורס אנשי מקצוע אשר ישלבו ידע וכלים אקדמאים וטיפוליים עם פרקטיקות יצירתיות ומעמיקות מהמזרח ועולם הגוף נפש ההוליסטי.

בואו להיות שליחים במסע של חיבורים בין זוגות אוהבים.
בין לב לגוף.
בין רוח, רגש ומין.
בין שפות ועולמות.

אחרי שנה כזו , אתם, באופן אישי בוודאי תהיו שונים… וגם תעשירו את עצמכם בידע מקצועי עשיר.

מה שנשאר לכם זה לבחור את התזמון והמקום ולהשאיר פרטים… ↓

סקרנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פתח וואטסאפ
איך אפשר לעזור?
אהלן, כאן יהונתן ויסכה
ניתן לשלוח לנו הודעת וואטסאפ מכאן...
Skip to content