זוגיות ואינטימיות - סדנאות וטיפולים

הכשרת מנחים למיניות בריאה בזוגיות

מיניות של החיים.
בעידן שבו מידע על מיניות כל כך פרוץ, אך בו בזמן גם פורץ דרך חדשה של לגיטימציה לבחירה, לזכויות, לעונג ורומנטיקה נפתחים קורסים הכשרות רבים על מיניות.
 
מה מייחד את הקורס "מנחים למיניות בריאה בזוגיות" שלנו בשיתוף עם היחידה לפיתוח מיקצועי בר אילן?
ארבעה מאפיינים מרכזיים:
- מיניות בריאה.
- זוגיות.
- מיניות של החיים.
- אינטימיות.
 

מיניות בריאה

אנחנו באים לומר אמירה שהיא כל כך משמעותית - מיניות היא דבר בריא. היא קשורה לעונג ולא רק לתפקוד וצרכים. ובתוך הספקטרום הבריא יש המון דיסאינפורמציה, פערים, פיספוסים, עומסים רגשיים ועומסי החיים. ולכן אנחנו רוצים להקנות ידע רב אודות מיניות בריאה לזוג שאינו סובל ממצב פתלוגי, אבל משהו לאו דווקא מסתדר להם.
כן - בימים שבהם אף אחד אינו מתפשר על איכות של טלפון, מכונית ובית אז גם במיניות, בזוגיות ובאינטימיות מגיע לכולם איכות חיים שאינה הישרדותית אלא מספקת, טוענת ומלאה בהשראה.
 

זוגיות

ישנה מיניות, היא קיימת מעצם היותנו וזהו לימוד עצמי, אישי חשוב. אך השאלה הגדולה היא איך לתקשר מיניות זו? פעמים רבות התפתחות תודעתית , רגשית ומינית דווקא מפרידות בין בני זוג וגורמות להם להיות פחות רלוונטים אחד לשניה. אם הם לא מתקשרים את המגע, יוצרים ומזינים מרחב אינטימי משותף, לומדים אחד את השניה.
בקורס מתקיים דגש רב על המפגש בין איש לאישה, ובכלל על אומנות המפגש, אינטראקציה, למידה אחד של השניה, סינכרון, תקשורת רגשית ותקשורת במגע.
נילמד איך התקשורת והמסע המשותף של אינטימיות ומיניות מאפשרים למיניות להיות מתאימה באופן מיוחד לכל תקופה בחיים.
 

מיניות של החיים

אחד החסימות של המיניות הזוגית היא התסריט של אופן האֶקְסְטָטִי הספציפי שבו המיניות אמורה להתרחש. כך יוצא, שפעמים רבות נראה שהמיניות אינה רלוונטית לתקופות וגילאי מעבר לאורך החיים, לשיגרה אינטנסיבית. בקורס יש דגש על תקופות מעבר בחיים הזוגיים. על מעברים בין תפקידים שבהם אנו משמשים ביום שיגרתי ובכלל על מעברים.
 

אינטימיות

אחד ממשפטי המוטו שלנו הוא "אם אין אינטימיות-לא-מינית המיניות אינה אינטימית". בקורס זה נעבור יחד מסע מעמיק בין אינטימיות הרגשית והרוחנית לאינטימיות המינית.
 
את הקורס ילוו אנשי מקצוע אקדמאים וכלים מערביים וגם פרקטיקות יצירתיות ומעמיקות מהמזרח ועולם הגוף נפש.
 
בואו להיות שליחים במסע של חיבורים בין זוגות אוהבים.
בין לב לגוף.
בין רוח, רגש ומין.
בין שפות ועולמות.
 
אחרי שנה כזו , אתם, באופן אישי בוודאי תהיו שונים... וגם תעשירו את עצמכם בידע מקצועי עשיר.
 
בואו נעמיק יחד

לקורס בוקר (בבר-אילן) היכנסו.

לקורס הערב (בבר-אילן) היכנסו.

לקורס הצפוני השאירו פרטים כאן

זוגיות ואינטמיות התמקדות חופה