זוגיות ואינטימיות - סדנאות וטיפולים

תפריט תוכן זוגי

שנים שיש לנו חלום.
הוא התעורר כשבכל פעם שיצאנו למסעדה וראינו סביבנו זוגות שסוף סוף הקדישו זמן יקר ליציאה אבל האנרגיה הזוגית שלהם נבלעה אל תוך המסך הסלולרי, השיחה שלהם התעסקה בסיפורים של אחרים, על הבית, הילדים, על בעיות, ועל הטכני של החיים. התודעה שלהם הוסחה על ידי על הסובבים... אז נצבט לנו הלב.

 

שלא תבינו אותנו לא נכון, אחד הבילויים האהובים עלינו זה מסעדות. אנחנו אוהבים טעמים מגוונים חדשים ומפנקים, אנחנו אוהבים להתפנק על ידי בישולים מקצועיים של אחרים ובוחרים להשקיע בבילוי זה ממיטב כספנו. אבל גם לנו - יסכה ויהונתן המפגשים האלו התחילו להתפספס.

אז התחלנו בכל יציאה למסעדה להביא איתנו משחק, קלפים, משהו ללמוד, תרגיל או שאלה מלווה. שלא רק החיך יתענג והבטן תִשְׂבָּע, אלא שבאמת נרגיש התחדשותהעמקה, לפעמים גם צחוק, והעיקר- קִרבה.

 

טוב, אנחנו יודעים שזה לעג לרש. כולנו לא בילינו במסעדה כבר חודש וחצי לפחות. ויש לכולנו את כל הסיבות המוצדקות לכך שאין לנו כזוג דייט שבועי מעשיר ומפנק (הילדים, האינטנסיביות, ההוצאות הגדולות שבתקופה זו, גם ככה כל הזמן ביחד ועוד מלא... תרגישו חופשי להוסיף למה לא).

 

דווקא בימים אלו, שבהם נמנעת היציאה לבילוי הפשוט והכיפי הזה של לאכול יחד בחוץ במסעדה, שזה משהו שכן עוזר לזוג לשנות אוירה, החלום שלנו, של "תפריט תוכן זוגי" התגשם והגיע עד לבית שלכם.

במרחב שלכם, במסעדת השף הפרטית שלכם, תוכלו ליצור אוירה מפנקת, להתפנק בטעמים, ולהעשיר את המפגש הזוגי בתוכן מעורר השראה, קירבה, צחוק, עומק, חיבור, אינטימיות, התחדשות, ובעיקר- מעורר אתכם. את התיאבון לעוד ועוד מאהבתכם.

 

 "תפריט תוכן זוגי" מכיל תפריטי תוכן חוויתיים ועשירים שיפגישו בניכם דווקא בימים אלו, במרחב הפרטי שלכם. יעשירו את ה"מסע הזוגי שלכם" וימשיכו ללוות אתכם גם בקרוב ממש, כשתצאו שוב לבלות במסעדות מפנקות. 

 

 טעימה מהעמוד הראשון 

 

 

זוגיות ואינטמיות התמקדות חופה