זוגיות ואינטימיות - סדנאות וטיפולים

לעורר אהבה
להתחבר. לגעת. לצחוק. להעמיק.

מאת: יסכה ויהונתן שומר
הוצאת סטימצקי

 


הספר לעורר אהבה מזמין זוגות אשר בלבם אהבה, וזוגות שהאהבה נשכחה מלבם ומחייהם, לצאת מן השגרה ולהיכנס למסע עם התשוקה והאינטימיות שלהם.

 

לאן הלכה האינטימיות?

האינטימיות הולכת לאיבוד בקלות בשגרת החיים הזוגית. אך סקרנות, יצירתיות, צחוק והתחדשות פותחים בנו שערים להיכנס אליה.

הספר "לעורר אהבה" נועד ללוות את השאלה הזוגית "מה עושים היום?" ברעיונות יצירתיים למפגשים זוגיים אוהבים, מענגים, מעמיקים ומעוררי השראה, המתובלים בעקרונות זוגיים, נקודות להתבוננות וכלים מעשיים להתמודדות, צמיחה והתפתחות זוגית.

 

הציצו בתוכן הספר כאן

 

בחיים האינטנסיביים שבהם אנשים כל כך עסוקים ב"להספיק" ו"לִגמור", המיניות והאהבה נכנסות למקום הספקי ומשימתי זה אשר מחטיא את הלב, את האנרגיה הקסומה של התשוקה, של המיניות, של האהבה. כאשר בחיי זוג אוהב ישנה לגיטימציה בסופו של יום עמוס לשוב אל הקן ולפרוק רגשות, כעסים ולפרוק מתח מיני. משהו במרחב האינטימי מזדהם ואיתו נעלמים העומק, הקסם והאנרגיה היוצרת שבתשוקה, במיניות ובאהבה.

 

לרכישת הספר היכנסו

 

לרכישת המהדורה הדיגיטלית - היכנסו כאן

 

 

יש אינסוף

בתשוקה, באהבה, במיניות, באינטימיות יש אינסוף, וכאשר ממהרים "לעשות" "לפרק" לגמור" - כאילו רק נוגעים בקצה הקרחון.
יש רגע עדין וחמקמק, שבו מתעוררת התשוקה, הרצון לקרבה, אותו אנו רוצים ללמוד לזהות, לחוש, לעורר, לשהות בו, לאפשר להתעוררות התשוקה למלא אותנו, להתפתח בנו וליצור בתוכנו ובחיינו.

יסכה ויהונתן שומר, אומרים: "ספר זה הוא פרי אישי של מסע חיינו, שבו הדייט השבועי הוא מעיין החיים שלנו, מהווה עבורנו יציבות ומגדלור, מעורר בנו השראה ותשוקה, מחזיק לנו סוד. זה משהו לחכות לו והוא הולך איתנו. הוא יוצר מקום לאהבה אינסופית להאיר במשכננו".

 

זה ספר זוגי חוויתי.  הוא אינו מיני, אלא עוסק באינטימיות החמקמקה באופן יצירתי. הקונספט הוא שנה של דייטים זוגיים חוויתיים.  הספר מחולק לקטגוריות של דייטים בשלוף,  יצירתיים ,  מושקעים, משחקיים,  סביב עונות וחגי השנה ועוד. כל דייט משלב רעיון זוגי להתפתחות והשראה.  חוויה מעשית יצירתית ושאלות זוגיות להעמקה.

 

יסכה ויהונתן שומר הם מקימי "כלים שלובים", מרכז להתפתחות אישית וזוגית, זוגיות טובה ומיניות בריאה, מטפלים ומעבירים סדנאות בארץ ובחו"ל. בעלי ארגז כלים מקצועי, מגוון ועשיר, אמונה חזקה באדם, באהבה, בעוצמת וקדושת הזוגיות. מלווים זוגות ברגעי משבר ובהעשרה זוגית בדרך אל האינטימיות, ההשראה והעונג הזוגי.

 

 

 

 

 

 

לרכישת המהדורה הדיגיטלית - היכנסו כאן

זוגיות ואינטמיות התמקדות חופה