מאמרים בזוגיות › מאמרים בזוגיות

לנצל כל רגע זוגי בחופשה

באותה חופשה בים המלח. היה בופה משובח ביותר. הארוחות העשירות היוו נקודת אור והנאה. ישבנו לנו לסעוד ארוחה זוגית מפנקת באוירת מלון רומנטית. העניים החלו לשוטט סביב וראינו שלא רק אנו משוטטים בענינו במרחב במקום להעמיק מבט אחד בשניה.

 

רגע זוגי קסום המועד לפיספוס.

התחלנו לעשות בנינו קרב מבטים ולפתח אותו למשחקי עיניים נוספים. ולהזכר שבאמת רק אנחנו בעולם.
לארוחה הבאה הגענו מוכנים. החלטנו שבארוחה זו כאילו נצא לדייט ראשון וכאילו נכיר אחת את השניה מחדש. שאלנו מלא שאלות של הכרות. חיפשנו בתוכנו סקרנות. שיתפנו באמת ולפעמים קצת המצאנו. ושוב היינו רק אנחנו בעולם וכל השאר היה תפאורה.
אל הארוחה הבאה הגענו כזוג בזיקנה. זו הייתה הזדמנות להתבונן על חיינו בפרספקטיבת עתיד ולהציף את כל החלומות שהיינו רוצים לראותם מתממשים. לעוף אל מעבר למרחבי זמן, מקום ומוגבלויות אחרות.
חופשה זוגית זה הזמן לחגוג את האינטימיות שלכם. 
אך חשוב לזכור שהאינטימיות נמצאת בתוככם, בניכם. וכל מה שקורה סביבכם זה רק תפאורה. זו הזמנה למפגש מחודש. האינטימיות כל כך בקלות מתפספסת. היא חמקמקה ואצל כל אדם היא נראת ומרגישה אחרת.

 

שלא יגמר לעולם

אחד הפיספוסים  הגדולים של האינטימיות ובמיוחד של האינטימיות המינית, זה כשזה נכנס לרשימת הדברים שצריך ל"גמור" אותם.  חופשה זוגית זו הזדמנות מולפאה לפגוש אחרת את האינטימיות שלכם על כל רבדיה. יש זמן. אפשר להכיר מחדש, להפגש בדקויות, להתנסות ולהתחדש. אחד הדברים הנפלאים  ומקודשים באינטימיות אישותית(מינית) זה שזה לכאורה אקט ספציפי מתוחם הגוף ובזמן. אך אינסוף יכול לקרות שם. מפגש מקודש של אינסוף וסוף.
אנו מזמינים אתכם להפגש בדקויות של מגע.

 

יכול להיות שתרצו להעשיר את החופשה שלכם ואת חייכם בלימוד של "בניית אנרגיה מינית והארכת המשגל". לימוד  חשוב זה משנה באופן משמעותי את ההתנהלות האישותית (מינית) הזוגית. הוא מאפשר תהליכיות ושהייה בתהליך האינטימי. ומה שהכי נפלא זה שזה מאוד פשוט ומעשי. אם תרצו ללמוד, מוזמנים לרכוש שיעור זה כאן, זהו שיעור מתוך הקורס האינטרנטי שלנו "לב לגעת"  להעשרת האינטימיות הזוגית על כל רבדיה. וכמובן שניתן לקבוע גם מפגש אישי עם יהונתן (0544820637)

 

 

זה הזמן לאהבה

 

אז ציידנו אתכם בטיפים משמעותיים לחופשה זוגית אינטימית יצירתית אשר בוודאי תעורר בכם השראה. בהזדמנות הקרובה אנו מזמנים אתכם אלינו ל"זמן לאהבה"- חופשה להעשרת האינטימיות הזוגית אשר משלבת מפגשים איתנו אשר נועדו להפגיש מחדש את העולמות שלכם "אומנות המפגש" ומפגשים להעשרת האינטימיות על כל רבדיה אשר פותחת גישות נוספות לגוף נפש של איש ואישה  את החופשה מלווה "סלסלת משחקים זוגיים" אשר מטרתה לעורר בכם שפות וחוויות נוספות של אהבה.

 

מברכים אתכם בחיים של עונג, התחדשות, אחדות, גיוון, השראה והרמוניה.

זוגיות ואינטמיות התמקדות חופה