מאמרים בזוגיות › מאמרים בזוגיות

הטיפ לדייט זוגי | מי שמביט בי מאחור

עיקרון בזוגיות – פָּנִים באחור.

בעולם מושלם, אנו רוצים לחוש כל הזמן את ה"ביחד" והפנימיות אחד של השניה. תמיד לחוות שהזוגיות שלנו במצב "פנים אל פנים". יש שם מפגש, כנות, בהירות.

לפעמים משהו קורה בנינו, משהו עובר בינינו, אחד מאיתנו נפגע ומפנה גב ואולי אפילו שנינו ואז אנו ממש "גב אל גב". יכול להיות שסתם השיגרה עוברת עליכם ואתם פשוט שוכחים להסתכל אחד על השניה איך יוצאים מזה?

כשכל אחד מפנה את גבו, כל אחד רואה משהו אחר ,מתחילים לצעוד בדרכים שונות ומעצימים את המרחק. אף אחד לא רוצה להוריד מכבודו ולפנות ראשון לשלום. אך המנצח האמיתי בניכם הוא מי שיהפוך את המגמה. מי שיסתובב ויתחיל לנעוץ מבט בגבו של השני/ה, יחפש שוב את המפגש, יעשה הכל כדי להתקרב. – " פָּנִים באחור".

נסו זאת! לא צריך לריב כדי לנעוץ מבט בגבו/ה של אהובכם/אהובתכם.

 

צריכים עזרה עם התקשורת? בואו ליום מרוכז של כלים לתקשורת אינטימית ומקרבת - פרטים נוספים כאן

 

 

מה עושים היום? – משחקים 1,2,3 דג מלוח

 

הדג המלוח עומד צמוד לקיר או קו דמיוני. והפרטנר עומד/ת במרחק כ-10 מטר ממנו, מאחורי קו קבוע מראש. ה"דג המלוח" מסתובב עם הגב לבן/בת הזוג, עוצם עיניים, קורא "1 2 3 דג מלוח", ושוב מסתכל עליה/ו. בזמן שהוא קורא, בן/בת הזוג מתקדם לעברו. כאשר הוא פוקח עיניים הוא קופא במקום. אם הדג המלוח רואה אותו זז, הוא פוקד עליו לחזור לקו התחלה. המטרה של ה"מתקרב" היא להגיע אל הדג המלוח ולגעת בו, או, 

ילדים ב"דג מלוח" עין השופט

בגרסה אחרת של המשחק, לגעת בקיר לידו הוא עומד.

 

נצלו את ההזדמנות של הפניית הגב להתקרבות. הסופר, מוזמן לשזור בכל פעם שמסתובבים אל המתקרב, משהו מסויים ששמתי לב אליו (במראה, בתנועה, בצחוק...)

אפשר לנצל את הסיפור שמספרים אחרי לספר סיפור אהבה שלכם, שקרה , או פנטזיה פראית...

 

למאמר על חשיבות המשחק לחיי הזוגיות - היכנסו כאן

 

נקודה להתבוננות

שתפו, מה מאפשר לכם להתקרב אחד אל השניה?

 

עוד לא רשומים לטיפ השבועי לדייט זוגי?

הרשמו כאן

זוגיות ואינטמיות התמקדות חופה