מאמרים בזוגיות › מאמרים בזוגיות

זוגיות כיפית

אני אגיד לכם מה זה לא זוגיות - זוגיות זה לא כל מה שאפשר לקנות בכסף - ניקיון, בישולים, כביסה, בייבי סיטר... ואפילו יחסי מין.

אז מה היא זוגיות טובה?

זוגיות טובה היא אינטימיות, קירבה. ה"משהו" הזה שקורה בין שני אנשים שרוצים פשוט להיות יחד עוד ועוד. זה התשוקה להתקרב יותר ויותר עד האחדות הגמורה. זה להתגעגע למישהו, גם כשהוא ממש קרוב.

 

הבעיה... ש"ניהול עסק הבית המשותף" הוא דבר כבד. התסכול מהתפקידים שאנחנו ממלאים בעסק (ומאלה שהפרטנר לא ממלא) מרחיקים אותנו מהקרבה והאינטימיות עליה בנוי הקשר.

 

מה יכול לקרב ביניכם? כיף וקלילות.

החכמה היהודית העתיקה מלמדת ש"שחוק וקלות ראש מרגילים (מקרבים) את האדם לערוה" - לגילוי משהו סודי, עמוק ונסתר. לאינטימיות מינית (ולא-מינית). שזהו כמובן משהו שיכול לקרות רק במקומות הראויים - בין בני זוג. אם זה סתם ככה בסוף היום, אם זה בדייט אליו יצאתם. כן כן, במסעדה, בפארק הסמוך – אל תצאו לשם סתם כדי לבהות באנשים סביבכם וללעוס את האוכל. תביאו אתכם משהו כיפי לעשות יחד.

לא יודעים מה בא לכם לעשות? לנו יש מלא רעיונות בשבילכם. חלקם שלנו. והרבה מהם זוגות אחרים שלחו לנו ואנחנו שמחים לשתף אתכם. למה? כי בא לנו שיהיה לכם כיף. שתהיה לכם סבבה של זוגיות – שיהיה לכם חשק לחזור אליה בסוף היום. בא לכם לקבל רעיונות כאלה? תרשמו כאן לקבלת טיפ לדייט זוגי חינם. פשוט מגיע לכם זוגיות אוהבת.

 אבל משחקים זה לא רק כשכיף, זה גם כשהתרחקתם ואתם רוצים לשוב ולהתקרב. אם זה בסוף יום מתיש, או סתמי ומרוחק. ואם זה... כן, אחרי ואף במהלך ויכוח או מריבה.

אנחנו (יסכה ויהונתן) אנשים שונים מאד זה מזו, ופעמים רבות יש בינינו חילוקי דעות. אנחנו גם מנהלים עסק יחד (לא רק הביתי). כדי שהשגרה והשוני לא ירחיקו אותנו, כי שנוכל לחוש בביחד הזה שוב – אנחנו משחקים. זה לא במקום לדבר – זה כדי לדבר מהמקום הנכון, מתוך רצון לקרבה.

אז תתחילו לשחק - בבית ובעצם בכל מקום אליו תלכו יחד ותרצו להתקרב. ושיהיו לכם חיים כיפיים.

 

רוצים עוד? תבדקו את "ערב המשחקים הזוגי" שלנו.

ושתהיה לכם זוגיות גן-עדן... 

זוגיות ואינטמיות התמקדות חופה